אשר אלבז – עיצוב באדריכלות

סטודיו לעיצוב רב תחומי, תכנון ויצור, מקנה מידה קטן ואינטימי ועד קנה מידה אורבני ציבורי. 

במהלך השנים ביצעתי מספר רב של פרוייקטים בתחומים שונים ומגוונים צברתי ניסיון רב הן בתחום עיצוב פנים, התכנון והפיקוח והן בעבודה מול קבלנים ובעלי מקצוע שונים. זכיתי בפרסומים רבים ובמספר פרסים.

לעיסוק אינטנסיבי במרחב העירוני הגעתי לאחר שזכיתי בשנת 2014, בתחרות ארצית על עיצוב פסל הכניסה לעיר ראשון לציון. הפסל מייצג את העיר מבחינה היסטורית-תרבותית, והוצב במספר מחלפים בכניסות לעיר. מאז הזכייה בתחרות הסטודיו החל להתרחב ולעסוק באינטנסיביות מחקרית ויישומית במרחב האורבני.  כיום הסטודיו, עוסק באדריכלות ועיצוב פנים | עיצוב מוצר | סביבה ן פיסול. המשרד ממוקם בלב אזור התעשייה, ברחוב הבנאי 29  בחולון ופועל במתכונת "רזה" של בוטיק לעיצוב, בשעת הצורך הוא מסתייע ביועצים ובמהנדסים על-פי צרכי הפרויקט.

דוקטורנט במחלקה לגיאוגרפיה ופיתוח סביבתי באוניברסיטת בן גוריון - .Ph.D .
בוגר לימודי M.A בהיסטוריה של הרעיונות והפילוסופיה של המדע באוניברסיטת ת”א.
בוגר המכון האקדמאי טכנולוגי בחולון - תואר ראשון בעיצוב פנים  .B.Sc.T.E
בוגר לימודי תכנון תאורה בכיר P.L.S.

בנוסף להיותי מעצב, משנת 2003 אני מרצה במוסדות שונים להשכלה גבוהה: המכללה להוראת טכנולוגיה, מכון אבני ומ 2008 במכון לחינוך טכנולוגי בחולון - HIT.

תכנון הסביבה הבנויה לא יכול להיות רק פתרון רציונאלי, כלכלי וטכנולוגי, של בעיות ארגוניות במרחב. תכנון חייב להיות יותר מכך: חברתי, אקלימי, חוויתי ורגשי. 

 
קוד אתי

גילוי נאות - מדיניות עמלת אדריכל

בארץ כמו באירופה מקובל לתת עמלות לאדריכלים. בתי עסק רוצים להעניק "עמלת תיווך" / "עמלת אדריכל", לאדריכלים ולמעצבים שלקוחותיהם מבצעים אצלם רכישה. הם רוצים שימשיך ויחזור עם לקוחותיו לבית העסק שלהם.

בתי עסק רואים, בדרך כלל, באדריכלים/ מעצבי פנים, שותפים אסטרטגים. הם מוצאים הרבה מאוד כסף בפרסום במדיות השונות. ובמעשה התגמול הכלכלי יש היגיון קפיטליסטי בריא, שאיפתם להפנות חלק מתקציב הפרסום והשיווק ישירות לאדריכל/מעצב המביא להם את הלקוח עד לבית העסק, היא דרך מצויינת להשגת המטרה השיווקית וללא הוצאות נוספות לספקי שירות ופרסום נוספים בדרך.

יש שמכנים תגמול זה בזלזול - "קופונים", יש הקוראים לזה עמלת תיווך. בכל מקרה הנושא מוכר וידוע וקיימת לגביו הסכמה שבשתיקה.

ישנם אדריכלים/מעצבים שלוקחים את נושא העמלות כמרכיב מובנה בשכר הטרחה שלהם. זה מאפשר להם לתת הצעות מחיר נמוכות עבור השירות שלהם וכך להגדיל את הסיכוי לקבל את העבודה. ישנם כאלה שבאופן עקרוני לא נוגעים ולא מתקרבים לנושא כיוון שהם רואים בזה טעם נפגם. ע"פ רוב שכר הטרחה הראשוני שלהם יהיה יותר גבוה.

הנושא מתחיל להיות בעיתי במידה והאדריכל/המעצב מספק גם שירותי פיקוח וניהול על העבודה. במצב כזה עלול להיווצר ניגוד אינטרסים כאשר נותן העמלה הוא הקבלן המבצע את העבודה עצמה. אפשר לראות זאת כביטול הפרדת הרשיות :)

קבלן שמבצע עבודה עבור לקוח אמור לעשותה בנאמנות ומקצועיות, קורה לעיתים שהקבלן נכשל מסיבות אלו ואחרות ברמת ביצוע העבודה.היות והמעצב/אדריכל הוא בעל הניסיון והבנה בתחום הוא זה היכול לזהות כשלים בביצוע, והוא חייב להסב את תשומות ליבו של הקבלן לנושא. הקבלן יכול לקבל הערה זו בדרך בונה ולתקן את המקולקל, מובן שתיקון זה עולה לו כסף, לפעמים כסף רב וייתכן שהוא ינסה להתנער מביצוע העבודה ויבחר להציג את הנושא אחרת. מצב זה עלול להוביל לניגוד אינטרסים בין ייצוג הלקוח וטובת הפרויקט לבין חוסר הנעימות מול הקבלן נותן העמלה.

מסקנתי האישית, לטובת הפרויקט, ולטובת הלקוח וגם לטובת האדריכל/המעצב לא מומלץ, ואף אסור, לקבל עמלה מהקבלן המבצע את העבודה עצמה. לעומת זאת, ״ספקים גדולים״, חברות עיצוב, ריהוט, כלים סנטרים, אותם אנו מכירים מפרסום במדיות השונות (טלוויזיה, רדיו, עיתונות) משקעים לא מעט כספים בשיווק וקידום מכירות. אנו המעצבים והאדריכלים משמשים עבורם ערוץ ישיר וחשוב ללקוח. ע"פ גרסתם, ושוחחתי איתם על כך בגלוי כמה פעמים. העמלה אותה הם מעבירים לאדריכלים/מעצבים יוצאת מתקציב הפרסום שלהם ולא אמורה לבוא על חשבון הלקוח. הלקוח יכול לקבל הנחה ויכול לנהל משא ומתן על המחיר הסופי, במידה והלקוח רוצה לרכוש בבית עסק הזה ובחר בו מרצונו החופשי אני לא רואה שום פסול בקבלת עמלת אדריכל במיוחד שהנושא מוצג בצורה גלויה ללקוח.

לכן אני מתייחס לעמלות אדריכלים בשני אופנים הבאים:

עמלות מספקים "גדולים" – אפשר

עמלה מקבלנים ובעלי מלאכה – לא מומלץ

כתבה על חשיפת מדיניות העמלות שלי נכתבה ב saf

 המלצות


אלינור 18/8/2019

חיפשנו אדריכל ומעצב פנים לצורך שיפוץ והרחבת הדירה שלנו, הגענו אל אשר אלבז דרך שוטטות באינטרנט, בעלי ראה ביקורות טובות ועבודות מהממות של אשר. אמר לי שאנחנו סוגרים רק איתו, אני הסכמתי מיד לאחר שגם אני ראיתי את הביקורות והעבודות המהממות של אשר. נפגשנו עם אשר, הכרנו קצת ואשר ישר ידע לקרוא אותי ואת מה שמאפיין אותנו ואיך שאנחנו מדמיינים את הבית שלנו. אשר תיכנן את הבית בצורה מושלמת ואין אחד שלא אומר את זה. הבית שלנו זה החלום שאשר הצליח להגשים לנו. אשר מקצועי, שירותי, סבלני והכי חשוב יודע להקשיב ולהבין את הצרכים של הלקוח. אנחנו ממליצים בחום על אשר אלבז.

אורי 23/2017

אשר אלבז הוא שילוב נדיר של מעצב מוכשר ויצירתי עם יכולת להבין את צרכי הלקוחות ומימוש הדברים בצורה פרקטית. אשר ליווה אותנו בתהליך של בניית יחידת הורים ולמעשה הפך לנו לנו את החלום למציאות. כבר מהפגישה הראשונה שלנו איתו קיבלנו את התחושה שיש על מי לסמוך ואכן כך היה לאורך כל התהליך- משלב התכנון, דרך ליווי העבודה מול הקבלים ועד לרכישת הרהיטים וכד' ממליץ עליו בחום ! אורי.

ענבל 19/4/2017

אשר יצר עבורי את הבית שתמיד חלמתי עליו. הוא שילוב נדיר של אדריכל ומעצב מוכשר שגם יודע להקשיב לצרכי ורצונות לקוחותיו. בניית בית היא תמיד תהליך מלווה במתח וסטרס אבל בזכות אשר היה קל יותר. תמיד נגיש לשאלות והתלבטויות. רציני, יסודי ועומד בזמנים. ממליצה עליו בחום.

עדי מדנס, 06/05/2011 12:37

אני מנהל בית דירות בתל אביב , ראיתי בר שאשר עיצב , השגתי את פרטיו והתקשרתי ... 

מה שהוא עשה מהמקום , צריך לראות בשביל להבין. עיצוב נקי , פשוט , ועם זאת חכם , מודרני וקלאסי . התגובות מהאורחים מדהימות , וזה כיף גדול. מעבר לכך, שעמד בדיוק רב בתקציב ובזמנים . 

מעצב פנים מומלץ 

אלי בן הרוש, 14/01/2009 10:11

אני מכיר את אשר מספר שנים, כאשר במהלכן ביצעתי איתו מס' פרוייקטים כקבלן. אשר דואג להתעדכן בטכנולוגיות ופרטי בניה חדישים. מעולם לא פגשתי מתכנן אשר מפיק תוכניות עבודה ועדכוני תוכנית במהירות כמוהו ובנוסף התוכניות ביצוע שלו ברורות ברמה גבוהה מאוד. אשר הוא קפדן אך פרקטי, מרבה לבקר בבנין ולהעיר את הערותיו בצורה עיניינית ומקצועית וזמין בכל עת. אני תמיד שמח להמליץ עליו בפני לקוחותיי ואף אחד לא התאכזב... יותר מכל אשר הוא קודם כל בן אדם אנושי, תומך, הגון ואיש שיחה מרתק. אלי בן הרוש איזומטריה הנדסה וקבלנות בע"מ

יעל, 30/12/2008 16:37

אני עבדתי עם אשר בפרויקט של 800 מ"ר שהיה מורכב מתכנון אדריכלי ועיצוב פנים. אני אוהבת אותו כבן אדם ומאוד מעריכה אותו כארכיטקט. תוכלו לראות תמונות של המשרד באתר של אשר.

אשמח לפרט 09-9552236

יעל

רונית 30/8/2016

התלבטנו רבות לגבי בחירת מעצב, אך אחרי המפגש הראשון עם אשר אלבז נעלמו כל הספקות. אשר ליווה את פרוייקט השיפוץ של ביתנו במקצועיות ובסבלנות רבה תוך שיתוף פעולה מירבי עם אנשי המקצוע השונים. בנוסף נתן אשר פתרונות יצירתיים לאילוצים השונים איתם התמודדנו ולבעיות שצצו במהלך הבנייה.

בתכנון הפרוייקט התחשב אשר ברצונות ובצרכים של כל אחד מבני הבית וליווה אותנו בבחירת הפריטים השונים בסבלנות ובאורך רוח תוך מתן עצות פרקטיות. חווית הבנייה שנראתה בתחילה תהליך מעיק וקשה, הפכה לחוויה של התחדשות בזכות אישיותו הלבבית של אשר, והתוצאה מדברת בעד עצמה.

רוני ואנדי קרטר 26/01/2014

ממליצים בחום! אשר יצר עבורנו דירה מדהימה ונוחה שגורמת לנו לחייך כל יום. הוא הפך את תהליך השיפוץ, שבדרך כלל מכאיב מאוד, לדי חלק ולעיתים אפילו כיף. 

לידע של אשר בעיצוב ובאדריכלות מתלווה אישיות נעימה במידה יוצאת דופן ויכולת מרשימה לתקשורת. הוא בנה מערכות יחסים חיוביות ויעילות עם הקבלנים ואנשי מקצוע (שלא הכיר לפני הפרויקט). הוא היה מכוון לצרכינו ונשאר נוכח ב100% לאורך כל הדרך. 

אנשי המקצוע עליהם המליץ היו מעולים ובמחיר מתאים. 

אשר פרפקציוניסט ואפשר לראות שהוא ממש נהנה לנצל באופן מקסימלי כל סנטימטר בבית. כשנתקלנו בבעיות לא צפויות הוא פתר אותן באופן מפתיע כשהפך אותן לאלמנט עיצובי ושימושי. היכולות הטכניות שלו בולטות, הוא הוסיף לקיים שינויים מבניים קטנים יחסית (ולכן פחות יקרים) אך חכמים מאוד ששינו לגמרי את המראה והפונקציונאליות של הבית. 

התוצאה הסופית היא דירה יפיפייה, מזמינה, חמה ונוחה. העיצוב של אשר חכם, הפיקוח שלו יעיל ומרשים, והנוכחות שלו נעימה ומחזיקה לאורך כל הדרך.

דודי כרמי 17/06/2013

אשר תכנן בביתנו את קומת הכניסה וקומת המרתף. מאד נהנינו לעבוד איתו, להקשיב לעצותיו ולראות כיצד הוא משלב את דיעותנו בתוכניות שלו. התכנון של אשר זוכה לשבחים רבים מחברים הרואים את המוגמר. ממליץ מאד לעבוד איתו הן בפן האישי והן המקצועי.

ליאת וטל חיים, 18/10/2010 21:03

אשר אלבז עיצב את דירתנו, ועשה בה מהפכה של ממש. הדירה, 90 מ"ר, אשר נבנתה בשנות השישים, ומאז לא נעשה בה כל שינוי. השיפוץ כלל הריסה של רוב קירות הבית והריצוף, ובניית חללים חדשים, חשמל, אינסטלציה, עבודות גבס, תאורה, וצבע.

אשר היה קשוב לצרכנו, פיקח על עבודות השיפוץ, ועל בעלי המקצוע האחרים, ליווה את הפרויקט החל מהתוכניות הראשונות המפורטות וההדמיות התלת מימד, ועד התאמת כל אביזרי הבית תוך הקפדה על הפרטים הקטנים.

אנחנו מאוד מרוצים מהשיפוץ, וכל מי שרואה את הדירה מתפעל מהרמה הגבוהה של העיצוב.

ממליצים בחום.

אייל, 14/01/2009 12:37

אשר תכנן את השיפוץ בבית בו אני גר היום, ואני ממליץ עליו בחום. יותר מכל דבר אחר הוא יודע להקשיב וזה לא פשוט כי כל אחד עם הטעם שלו. הוא פרקטי יודע מה לעשות במסגרת התקציב והזמן שקיימים. רגוע ומתקשר היטב. הבית יצא נהדר ממש שינינו אותו, הכי חשוב זה הגימור, וכל מי שנכנס מתפעל. גם אנחנו. עדיין.

נתן ֿ23/12/2014

קנינו פנטהאוז בחולון והיינו צריכים להתאים אותו לצרכנו. לאחר שקבלנו המלצות על מעצבים וראינו מספר בתים החלטנו שאשר אלבז יעצב את הבית. החלטנו ולא הצטערנו. עשינו שינוי דרסטי בקיים וכל פנים הדירה השתנה. הרעיונות של אשר היו מאד טובים ותואמים לדרישות שלנו. הדירה יצאה מאד פונקציונלית, נוחה וכמובן גם יפה מאד. 

Cécile, 08/05/2011 15:22

Asher Elbaz est un jeune architecte qui rassemble toutes les qualites d'un grand professionnel.

Il nous a accompagne tout au long du projet de construction de notre maison a Tel-Aviv, depuis l'etape de la demolition de l'ancienne maison jusqu'au choix des luminaires.

Il a conduit le projet en s'entourant d'excellents hommes de l'art.

Son sens du detail est remarquable.

Asher a ete de plus attentif aux demandes et contraintes imposees.

Son serieux, sa precision et sa personnalite attachante ont permis un travail dans une atmosphere tres agreable

טובה ורונן בזזי 11/03/2013

אשר אלבז עיצב את דירתנו בכפר-סבא בפעם השניה!!!

הפעם הראשונה לפני עשור, שיפצנו את המרתף ובנינו יחידת הורים שעד היום אנו מקבלים מחמאות על העיצוב היפה, מאז ועד היום אנו עובדים איתו בכל פרויקט.

אנו מאוד מעריכים את דעתו, תמיד קלע לטעמנו והצליח לתכנן את הבית בצורה מושלמת עם המון כשרון וסבלנות, השיפוץ שעברנו עכשיו בקומת הסלון, המטבח והחצר נעשה ברמה מאוד גבוהה. אז וגם היום אשר מעודכן, תוכניות מאוד ברורות, העיצוב נקי וללא פשרות ראש פתוח בן אדם נוח מקצועי עם טעם משובח. היה כיף לעבוד איתו ונשמח להמליץ עליו בחום!!!!!

טובה ורונן לקוחות מרוצים.

 

איריס הוד, 14/01/2009 10:59

אשר אלבז הוא האדריכל פנים שבחרנו לתכנון השיפוץ בביתנו בראשון לציון. נפגשנו עם מספר אדריכלים אבל עם אשר הקליק היה מיידי. כבן אדם הוא מאוד אכפתי ,סבלני מתחשב ונחמד. מבחינה מקצועית הוא יסודי מאוד ויורד לפרטים הקטנים ביותר. הזמן שעמד לרשותנו היה קצר מאוד והיקף השיפוץ היה נרחב. הוא עזר לנו להיתמקד בדברים החשובים. החל משלב התיכנון היה מאוד סבלני כלפינו,למרות שאנחנו לא ידענו בדיוק מה אנחנו רוצים, ושינינו את דעתנו אין ספור פעמים. לכל עניין ובעיה נתן לנו מספר רב של פתרונות. הבית יצא מקסים ואנו מאוד מאוד ממליצים על אשר .

איריס ורפי הוד

אמיר גבאי, 28/12/2008 14:04

אשר תכנן את ביתנו שאנו בונים בעין הים, חדרה. העבודה עם אשר היא חוויה מתקנת. אשר החזיר לנו קצת מאותו אמון אבוד באנשי מקצוע. אשר הוא איכפתי בצורה יוצאת דופן כאשר בשילוב עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר שקיימת אתה מקבל תמורה יותר ממלאה עבור כספך. בשלבים מסויימים של הפרוייקט היה נדמה לנו שלא מדובר בתכנון הבית שלנו אלא שאשר מתכנן את ביתו שלו ועד שהוא לא הגיע לתכנון הטוב ביותר שהניח את דעתו (וכמובן שאת דעתנו), הוא לא התפשר.

אני ממליץ וגם מוכן לשוחח עם מי שמבקש המלצה .

מספר הטלפון שלי הוא 0522916639.
אמיר גבאי.

יעקב גולן 05/03/2013

אשר אלבז- א-א כראשי תיבות של שמו במלוא מובן המילה.

אדריכל מבריק ואדם נפלא. אשר תכנן עבורנו שיפוץ ותוספת בניה של דירת מגורים של 47 מ"ר לדירת פאר של 140 מ"ר בתוספת מרפסות וחדר על הגג. אשר הראה סבלנות מקצוענות ויסודיות עד לפרטים הקטנים ביותר. ליווה את ביצוע הבניה והשיפוצים החל מהתוכניות המפורטות והדמיות התלת מימד ועד התאמת כל אביזרי הבית תוך הקפדה מרבית ופונקציונליות של הפרטים הקטנים ביותר. אנשים שרואים את הדירה מתפעלים מיכולת התכנון המדהימה מהחלל הגבוה והתאורה הטבעית שמאירה את כל חללי הבית בשעות היום.

התגובות מהאורחים מדהימות ומפרגנות מהרמה הגבוהה של העיצוב והתיכנון. ממליץ עליו בכל פה. 

אברהם פלקס, 29/01/2009 19:07

אשר אלבז נבחר לשיפוץ הבית שלנו לאחר סקר בין עוד 6 מעצבים. עמד בקריטריונים ומסר לנו בית שמהווה עבורנו חוויה יום יומית. הבית היה מבנה של 110 מר על מגרש של 300 מר בית חד קומתי. הגשנו תכניות ל120 מר בנוי על אותו המגרש. ביקשנו להביא את החצר אל תוך הבית, להגדיל את שטחי הבית המשותפים: סלון, מטבח. פ"א ושירותים על חשבון החדרים. אשר תכנן את הבית בליווי צמוד, הפגין סבלנות ומקצוענות תכנן את הריהוט בסלון, מטבח, חדרי שרותים מערכות חשמל, הכנות למערכות מחשב, טלוויזיות. תכנן תאורה צבעים וגימור הבית. יעץ לגינה בסגנון יפני. כיום אנו מאד מרוצים ונהנים מחוויה יום יומית. על פי עדויות של חברים ומשפחה. הבית משרה אווירה של רוגע ונוחות. עומד בכל הציפיות שלנו ועל זה אנחנו מודים לו וממליצים עליו בכל פה.

בני, 13/01/2009 21:49

אשר תכנן את השיפוץ בבית בו אני גר היום, ואני ממליץ עליו בחום. יותר מכל דבר אחר הוא יודע להקשיב וזה לא פשוט כי כל אחד עם הטעם שלו. הוא פרקטי יודע מה לעשות במסגרת התקציב והזמן שקיימים. רגוע ומתקשר היטב. הבית יצא נהדר ממש שינינו אותו, הכי חשוב זה הגימור, וכל מי שנכנס מתפעל. גם אנחנו. עדיין

ענבל וקובי בנג'ו, 28/12/2008 12:13

לטובת שיפוץ ועיצוב דירת 4 חדרים בכפר-סבא שכרנו את שירותיו של אשר אלבז. אשר נבחר לעצב לנו את הדירה עקב נסיונו ובעיקר כי בפגישת ההיכרות עימנו הוא לא דיבר רק על עצמו ועל הפרוטפוליו שלו, אלא רצה ראשית לדעת מה אנו מבקשים ליצור ואיזו תמונה יש לנו בראש ואז ניסה להמחיש לנו איך הוא היה מבצע זאת.

פנים הדירה כולו נהרס ונבנה מחדש ע"פ צרכנו האישיים וע"פ תכנונו של אשר וכל זאת לאחר מספר לא מבוטל של שינויים בתוכניות ולמרות כל זאת אשר תמיד היה סובלני, מבין ומתחשב ולרגע לא איבד ענין בנו או בפרוייקט השיפוץ.

במבחן התוצאה, כל מי שנכנס אלינו לבית מתאהב בו מיד, העיצוב החמים, הראייה המתוחכמת, הפונקציונאליות והירידה לפרטים של אשר הם שעשו את ההבדל משיפוץ חובבני לבניה ועיצוב מקצועי שנותן אותותיו בכל פעם שנכנסים לבית.המלצות


ענבל 19/4/2017

אשר יצר עבורי את הבית שתמיד חלמתי עליו. הוא שילוב נדיר של אדריכל ומעצב מוכשר שגם יודע להקשיב לצרכי ורצונות לקוחותיו. בניית בית היא תמיד תהליך מלווה במתח וסטרס אבל בזכות אשר היה קל יותר. תמיד נגיש לשאלות והתלבטויות. רציני, יסודי ועומד בזמנים. ממליצה עליו בחום.

רונית 30/8/2016

התלבטנו רבות לגבי בחירת מעצב, אך אחרי המפגש הראשון עם אשר אלבז נעלמו כל הספקות. אשר ליווה את פרוייקט השיפוץ של ביתנו במקצועיות ובסבלנות רבה תוך שיתוף פעולה מירבי עם אנשי המקצוע השונים. בנוסף נתן אשר פתרונות יצירתיים לאילוצים השונים איתם התמודדנו ולבעיות שצצו במהלך הבנייה.

בתכנון הפרוייקט התחשב אשר ברצונות ובצרכים של כל אחד מבני הבית וליווה אותנו בבחירת הפריטים השונים בסבלנות ובאורך רוח תוך מתן עצות פרקטיות. חווית הבנייה שנראתה בתחילה תהליך מעיק וקשה, הפכה לחוויה של התחדשות בזכות אישיותו הלבבית של אשר, והתוצאה מדברת בעד עצמה.

אורי 23/2017

אשר אלבז הוא שילוב נדיר של מעצב מוכשר ויצירתי עם יכולת להבין את צרכי הלקוחות ומימוש הדברים בצורה פרקטית. אשר ליווה אותנו בתהליך של בניית יחידת הורים ולמעשה הפך לנו לנו את החלום למציאות. כבר מהפגישה הראשונה שלנו איתו קיבלנו את התחושה שיש על מי לסמוך ואכן כך היה לאורך כל התהליך- משלב התכנון, דרך ליווי העבודה מול הקבלים ועד לרכישת הרהיטים וכד\' ממליץ עליו בחום ! אורי.

יעקב גולן 05/03/2013

אשר אלבז- א-א כראשי תיבות של שמו במלוא מובן המילה.

אדריכל מבריק ואדם נפלא. אשר תכנן עבורנו שיפוץ ותוספת בניה של דירת מגורים של 47 מ"ר לדירת פאר של 140 מ"ר בתוספת מרפסות וחדר על הגג. אשר הראה סבלנות מקצוענות ויסודיות עד לפרטים הקטנים ביותר. ליווה את ביצוע הבניה והשיפוצים החל מהתוכניות המפורטות והדמיות התלת מימד ועד התאמת כל אביזרי הבית תוך הקפדה מרבית ופונקציונליות של הפרטים הקטנים ביותר. אנשים שרואים את הדירה מתפעלים מיכולת התכנון המדהימה מהחלל הגבוה והתאורה הטבעית שמאירה את כל חללי הבית בשעות היום.

התגובות מהאורחים מדהימות ומפרגנות מהרמה הגבוהה של העיצוב והתיכנון. ממליץ עליו בכל פה. 

הצג המלצות נוספות

יעל, 30/12/2008 16:37
אני עבדתי עם אשר בפרויקט של 800 מ"ר שהיה מורכב מתכנון אדריכלי ועיצוב פנים. אני אוהבת אותו כבן אדם ומאוד מעריכה אותו כארכיטקט. תוכלו לראות תמונות של המשרד באתר של אשר.

אשמח לפרט 09-9552236

יעל
אלי בן הרוש 14/01/2009

אני מכיר את אשר מספר שנים כאשר במהלכן ביצעתי איתו מס' פרוייקטים כקבלן. אשר דואג להתעדכן בטכנולוגיות ופרטי בניה חדישים. מעולם לא פגשתי מתכנן אשר מפיק תוכניות עבודה ועדכוני תוכנית במהירות כמוהו ובנוסף התוכניות ביצוע שלו ברורות ברמה גבוהה מאוד.

אשר הוא קפדן אך פרקטי, מרבה לבקר בבנין ולהעיר את הערותיו בצורה עיניינית ומקצועית וזמין בכל עת. אני תמיד שמח להמליץ עליו בפני לקוחותיי ואף אחד לא התאכזב... יותר מכל אשר הוא קודם כל בן אדם אנושי, תומך, הגון ואיש שיחה מרתק. אלי בן הרוש איזומטריה הנדסה וקבלנות בע"מ.

רוני ואנדי קרטר 26/01/2014

ממליצים בחום! אשר יצר עבורנו דירה מדהימה ונוחה שגורמת לנו לחייך כל יום. הוא הפך את תהליך השיפוץ, שבדרך כלל מכאיב מאוד, לדי חלק ולעיתים אפילו כיף.

לידע של אשר בעיצוב ובאדריכלות מתלווה אישיות נעימה במידה יוצאת דופן ויכולת מרשימה לתקשורת. הוא בנה מערכות יחסים חיוביות ויעילות עם הקבלנים ואנשי מקצוע (שלא הכיר לפני הפרויקט). הוא היה מכוון לצרכינו ונשאר נוכח ב100% לאורך כל הדרך.

אנשי המקצוע עליהם המליץ היו מעולים ובמחיר מתאים.

אשר פרפקציוניסט ואפשר לראות שהוא ממש נהנה לנצל באופן מקסימלי כל סנטימטר בבית. כשנתקלנו בבעיות לא צפויות הוא פתר אותן באופן מפתיע כשהפך אותן לאלמנט עיצובי ושימושי. היכולות הטכניות שלו בולטות, הוא הוסיף לקיים שינויים מבניים קטנים יחסית (ולכן פחות יקרים) אך חכמים מאוד ששינו לגמרי את המראה והפונקציונאליות של הבית.

התוצאה הסופית היא דירה יפיפייה, מזמינה, חמה ונוחה. העיצוב של אשר חכם, הפיקוח שלו יעיל ומרשים, והנוכחות שלו נעימה ומחזיקה לאורך כל הדרך.

דודי כרמי 17/06/2013

אשר תכנן בביתנו את קומת הכניסה וקומת המרתף. מאד נהנינו לעבוד איתו, להקשיב לעצותיו ולראות כיצד הוא משלב את דיעותנו בתוכניות שלו. התכנון של אשר זוכה לשבחים רבים מחברים הרואים את המוגמר. ממליץ מאד לעבוד איתו הן בפן האישי והן המקצועי.

ליאת וטל חיים, 18/10/2010 21:03

אשר אלבז עיצב את דירתנו, ועשה בה מהפכה של ממש. הדירה, 90 מ"ר, אשר נבנתה בשנות השישים, ומאז לא נעשה בה כל שינוי. השיפוץ כלל הריסה של רוב קירות הבית והריצוף, ובניית חללים חדשים, חשמל, אינסטלציה, עבודות גבס, תאורה, וצבע.

אשר היה קשוב לצרכנו, פיקח על עבודות השיפוץ, ועל בעלי המקצוע האחרים, ליווה את הפרויקט החל מהתוכניות הראשונות המפורטות וההדמיות התלת מימד, ועד התאמת כל אביזרי הבית תוך הקפדה על הפרטים הקטנים.

אנחנו מאוד מרוצים מהשיפוץ, וכל מי שרואה את הדירה מתפעל מהרמה הגבוהה של העיצוב.

ממליצים בחום.

אייל, 14/01/2009 12:37

אשר תכנן את השיפוץ בבית בו אני גר היום, ואני ממליץ עליו בחום. יותר מכל דבר אחר הוא יודע להקשיב וזה לא פשוט כי כל אחד עם הטעם שלו. הוא פרקטי יודע מה לעשות במסגרת התקציב והזמן שקיימים. רגוע ומתקשר היטב. הבית יצא נהדר ממש שינינו אותו, הכי חשוב זה הגימור, וכל מי שנכנס מתפעל. גם אנחנו. עדיין.

נתן 23/12/2014

קנינו פנטהאוז בחולון והיינו צריכים להתאים אותו לצרכנו. לאחר שקבלנו המלצות על מעצבים וראינו מספר בתים החלטנו שאשר אלבז יעצב את הבית. החלטנו ולא הצטערנו. עשינו שינוי דרסטי בקיים וכל פנים הדירה השתנה. הרעיונות של אשר היו מאד טובים ותואמים לדרישות שלנו. הדירה יצאה מאד פונקציונלית, נוחה וכמובן גם יפה מאד.

Cécile, 08/05/2011 15:22

Asher Elbaz est un jeune architecte qui rassemble toutes les qualites d'un grand professionnel.

Il nous a accompagne tout au long du projet de construction de notre maison a Tel-Aviv, depuis l'etape de la demolition de l'ancienne maison jusqu'au choix des luminaires.

Il a conduit le projet en s'entourant d'excellents hommes de l'art.

Son sens du detail est remarquable.

Asher a ete de plus attentif aux demandes et contraintes imposees.

Son serieux, sa precision et sa personnalite attachante ont permis un travail dans une atmosphere tres agreable.

טובה ורונן בזזי 11/03/2013

אשר אלבז עיצב את דירתנו בכפר-סבא בפעם השניה!!!

הפעם הראשונה לפני עשור, שיפצנו את המרתף ובנינו יחידת הורים שעד היום אנו מקבלים מחמאות על העיצוב היפה, מאז ועד היום אנו עובדים איתו בכל פרויקט.

אנו מאוד מעריכים את דעתו, תמיד קלע לטעמנו והצליח לתכנן את הבית בצורה מושלמת עם המון כשרון וסבלנות, השיפוץ שעברנו עכשיו בקומת הסלון, המטבח והחצר נעשה ברמה מאוד גבוהה. אז וגם היום אשר מעודכן, תוכניות מאוד ברורות, העיצוב נקי וללא פשרות ראש פתוח בן אדם נוח מקצועי עם טעם משובח. היה כיף לעבוד איתו ונשמח להמליץ עליו בחום!!!!!

טובה ורונן לקוחות מרוצים.

איריס הוד, 14/01/2009 10:59

אשר אלבז הוא האדריכל פנים שבחרנו לתכנון השיפוץ בביתנו בראשון לציון. נפגשנו עם מספר אדריכלים אבל עם אשר הקליק היה מיידי. כבן אדם הוא מאוד אכפתי ,סבלני מתחשב ונחמד. מבחינה מקצועית הוא יסודי מאוד ויורד לפרטים הקטנים ביותר. הזמן שעמד לרשותנו היה קצר מאוד והיקף השיפוץ היה נרחב. הוא עזר לנו להיתמקד בדברים החשובים. החל משלב התיכנון היה מאוד סבלני כלפינו,למרות שאנחנו לא ידענו בדיוק מה אנחנו רוצים, ושינינו את דעתנו אין ספור פעמים. לכל עניין ובעיה נתן לנו מספר רב של פתרונות. הבית יצא מקסים ואנו מאוד מאוד ממליצים על אשר.

איריס ורפי הוד

אמיר גבאי, 28/12/2008 14:04

אשר תכנן את ביתנו שאנו בונים בעין הים, חדרה. העבודה עם אשר היא חוויה מתקנת. אשר החזיר לנו קצת מאותו אמון אבוד באנשי מקצוע. אשר הוא איכפתי בצורה יוצאת דופן כאשר בשילוב עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר שקיימת אתה מקבל תמורה יותר ממלאה עבור כספך. בשלבים מסויימים של הפרוייקט היה נדמה לנו שלא מדובר בתכנון הבית שלנו אלא שאשר מתכנן את ביתו שלו ועד שהוא לא הגיע לתכנון הטוב ביותר שהניח את דעתו (וכמובן שאת דעתנו), הוא לא התפשר.

אני ממליץ וגם מוכן לשוחח עם מי שמבקש המלצה.

מספר הטלפון שלי הוא 0522916639.

אמיר גבאי.

עדי מדנס, 06/05/2011

אני מנהל בית דירות בתל אביב , ראיתי בר שאשר עיצב , השגתי את פרטיו והתקשרתי ... 

מה שהוא עשה מהמקום , צריך לראות בשביל להבין .  עיצוב נקי , פשוט , ועם זאת חכם , מודרני וקלאסי .  התגובות מהאורחים מדהימות , וזה כיף גדול .  מעבר לכך , שעמד בדיוק רב בתקציב ובזמנים . מעצב פנים מומלץ.

אברהם פלקס, 29/01/2009 19:07

אשר אלבז נבחר לשיפוץ הבית שלנו לאחר סקר בין עוד 6 מעצבים. עמד בקריטריונים ומסר לנו בית שמהווה עבורנו חוויה יום יומית. הבית היה מבנה של 110 מר על מגרש של 300 מר בית חד קומתי. הגשנו תכניות ל120 מר בנוי על אותו המגרש. ביקשנו להביא את החצר אל תוך הבית, להגדיל את שטחי הבית המשותפים: סלון, מטבח. פ"א ושירותים על חשבון החדרים. אשר תכנן את הבית בליווי צמוד, הפגין סבלנות ומקצוענות תכנן את הריהוט בסלון, מטבח, חדרי שרותים מערכות חשמל, הכנות למערכות מחשב, טלוויזיות. תכנן תאורה צבעים וגימור הבית. יעץ לגינה בסגנון יפני. כיום אנו מאד מרוצים ונהנים מחוויה יום יומית. על פי עדויות של חברים ומשפחה. הבית משרה אווירה של רוגע ונוחות. עומד בכל הציפיות שלנו ועל זה אנחנו מודים לו וממליצים עליו בכל פה.

בני, 13/01/2009 21:49

אשר תכנן את השיפוץ בבית בו אני גר היום, ואני ממליץ עליו בחום. יותר מכל דבר אחר הוא יודע להקשיב וזה לא פשוט כי כל אחד עם הטעם שלו. הוא פרקטי יודע מה לעשות במסגרת התקציב והזמן שקיימים. רגוע ומתקשר היטב. הבית יצא נהדר ממש שינינו אותו, הכי חשוב זה הגימור, וכל מי שנכנס מתפעל. גם אנחנו. עדיין

ענבל וקובי בנג'ו, 28/12/2008 12:13

לטובת שיפוץ ועיצוב דירת 4 חדרים בכפר-סבא שכרנו את שירותיו של אשר אלבז. אשר נבחר לעצב לנו את הדירה עקב נסיונו ובעיקר כי בפגישת ההיכרות עימנו הוא לא דיבר רק על עצמו ועל הפרוטפוליו שלו, אלא רצה ראשית לדעת מה אנו מבקשים ליצור ואיזו תמונה יש לנו בראש ואז ניסה להמחיש לנו איך הוא היה מבצע זאת

פנים הדירה כולו נהרס ונבנה מחדש ע"פ צרכנו האישיים וע"פ תכנונו של אשר וכל זאת לאחר מספר לא מבוטל של שינויים בתוכניות ולמרות כל זאת אשר תמיד היה סובלני, מבין ומתחשב ולרגע לא איבד ענין בנו או בפרוייקט השיפוץ.

במבחן התוצאה, כל מי שנכנס אלינו לבית מתאהב בו מיד, העיצוב החמים, הראייה המתוחכמת, הפונקציונאליות והירידה לפרטים של אשר הם שעשו את ההבדל משיפוץ חובבני לבניה ועיצוב מקצועי שנותן אותותיו בכל פעם שנכנסים לבית.

הצג פחות המלצותלקוחותפרסיםכתבו עליי